Kontakt

Počítadlo přístupů

TOPlist

 

Motto naší společnosti:

„Voda je základ života, ale bydlet chceme v suchu“.Firma HOFMANN mont s.r.o. se zabývá kompletními rekonstrukcemi mokrých domů, sanacemi vlhkého zdiva, hydroizolacemi, odvětranými podlahami a vnitřním zateplením vápenokřemíkovými klima deskami. Firma je také členem WTA CZ - Vědeckotechnická společnost pro sanace staveb a péče o památky (viz. certifikát).

 

Vzhledem k tomu, že chápeme naše zákaníky, když říkají, že pokud by jim někdo poradil, jak práce provést, udělají si spoustu práce sami, rozhodli jsme se otevřít CENTRUM SANACE, kde Vám rádi poradíme a navíc u nás zakoupíte kvalitní materiály určené nejen pro sanace a hydroizolace. Nabízíme Vám nopové fólie, drenážní roury, odpadní potrubí, stavební chemii ( PU pěny, lepidla, silikony, akryly, tmely, chemické kotvy apod.), vrtáky, spojovací materiál, drobné nářadí (kladiva, kleště, pilky apod.), hydroizolační nátěry, sanační omítky, vápenokřemíkové desky (vnitřní zateplení),  tvarovky pro odvětrané podlahy (iglú) a spoustu dalšího sortimentu.

                      CÍLEM NAŠÍ SPOLEČNOSTI JE VAŠE SPOKOJENOST. 

         POMŮŽEME VÁM ZBAVIT SE VLHKOSTI VE VAŠEM DOMĚ NEBO BYTĚ.

Protože každá stavba má svá specifika a ne na každý dům jde použít jakákoli metoda odvlhčování, rozhodli jsme se Vám poskytnout zdarma konzultace a poradenství na jakémkoli místě naší republiky a to pouze za úhradu dopravného. Proto neváhejte a kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem. My se s Vámi v co nejbližším termínu spojíme a společně si domluvíme vyhovující termín návštěvy. Přímo na místě pak posoudíme stav domu a vybereme nejlépe vyhovující způsob odvlhčení. Dále vypracujeme cenový odhad a v případě Vašeho zájmu o spolupráci s naší firmou stanovíme i termín zahájení prací.


Ať už se do plánovaného odvlhčování vrhnete s námi nebo s naší konkurencí, přejeme Vám, ať se dílo podaří a ať jste brzy v suchu.

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


DomůDomůKošík  

(prázdný)

Přihlášení

Akční nabídka

Všechny slevy

KONZULTACE ZDARMA

Pro všechny naše zákazníky poskytujeme v prodejním skladu ve Vysokém Chlumci ( po předchozí domluvě) konzultace zdarma, kdy Vám poradíme, jaké materiály zvolit v případě rekonstrukce Vašeho domu, jak postupovat, aby sanace byla účinná a poskytujeme i konzultace v místě Vašeho bydliště pouze za úhradu nákladů na dopravu. Ty v případě realizace odečítáme od ceny prací. 

 

 

 

 

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky