Kontakt

Počítadlo přístupů

TOPlist

Sanační omítky Satsys 0 zboží

Sanační omítky Satsys
Sanační omítky, tepelně izolační omítky, štukové omítky.
Sanační omítka ThermoSan je vhodná pro použití ve vnějším i vnitřním prostředí. Poskytuje ochranu před všemi atmosférickými vlivy. Díky svým vodoodpudivým a difúzním vlastnostem pomáhá ThermoSan rychle odstranit vlhkost, čímž zamezuje vzniku plísní na povrchu stěn i uvnitř stavební konstrukce. Použití sanační omítky ThermoSan zajišťuje současně sanaci a izolaci v jednom. Díky svým kapilárně aktivním vlastnostem vytváří zdravé a příjemné klima pro bydlení.
Tepelně izolační omítka ThermoUm je velmi vhodná pro fasádní omítání cihlových, betonových, železobetonových, porobetonových, skleněných, dřevěných a kovových podkladů. ThermoUm se hodí k omítání pemzových i sádrokartonových podkladů, které mají jednoduchý i složitý tvar. Díky své objemové hmotnosti dovede velmi dobře eliminovat objemové změny podkladových materiálů, a proto je vhodný jako finální povrchová úprava pro tepelně izolační zdivo jako např. Ytong.
Tepelně izolační omítky řady thermoum® Xtra jsou velmi vhodné pro omítání cihelných, pórobetonových, betonových a dalších druhů podkladů, včetně smíšeného zdiva a podkladů, které mají složitý tvar. Díky své nízké objemové hmotnosti a nízkému modulu pružnosti dovede omítka eliminovat objemové změny podkladu, a tak nevznikají v omítce trhliny. Zrnitost této omítky je do 2 mm.
ThermoIn díky svým kapilárně aktivním vlastnostem vytváří zdravé a příjemné klima pro bydlení. Používá se pro fasádní a vnitřní omítání, jako povrchová uprava materiálu ThermoUm a ThermoSan. Použití jemné štukové omítky ThermoIn zajišťuje nezanedbatelnou úsporu tepla. Díky svým kapilárně aktivním vlastnostem vytváří zdravé a příjemné klima pro bydlení.

Výrobcem omítek je:
Satsys Technology a.s.
Areál VGP Park hala C
Dolní Novosadská 336/90
779 00 Olomouc - Nové Sady

Přijímáme pouze objednávky s platbou předem a zboží po úhradě odesílá přímo výrobce. Proto je cena za dopravu počítána individuálně a zaslána předem ke schválení. Neplatí tedy cena, kterou přičte automat při odeslání potvrzení objednávky.

Kategorie neobsahuje žádné produkty.Košík  

(prázdný)

Přihlášení

Akční nabídka

Všechny slevy

KONZULTACE ZDARMA

Pro všechny naše zákazníky poskytujeme v prodejním skladu ve Vysokém Chlumci ( po předchozí domluvě) konzultace zdarma, kdy Vám poradíme, jaké materiály zvolit v případě rekonstrukce Vašeho domu, jak postupovat, aby sanace byla účinná a poskytujeme i konzultace v místě Vašeho bydliště pouze za úhradu nákladů na dopravu. Ty v případě realizace odečítáme od ceny prací. 

 

 

 

 

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky